Omnia-Hotel-Relax-Wellness-titulka

Omnia Hotel Relax & Wellness

Vítejte v Omnia hotelu Wellness & Relax, vítejte v Krkonoších!

Náš stylový hotel je tím pravým místem pro vaši aktivní dovolenou i odpočinek. Po dni plném sportu nebo lehké turistiky na vás čeká wellness a horský klid. Omnia hotel je totiž obklopený lesem a nabízí tak krásné výhledy do horské zeleně. Ať už se vydáte na túru po hřebenech nebo na rodinnou procházku v Jánských Lázních, Krkonošský národní park vás přivítá s vřelou náručí. Vášniví turisté a cyklisté všech kategorií ocení dolní stanici kabinkové lanovky na Černou horu, která se nachází v přímé blízkosti hotelu. V zimě se lokalita mění na vyhledávané lyžařské středisko se sjezdovkami.

Hotel nabízí 43 prostorných pokojů

…restauraci s tradiční krkonošskou kuchyní, konferenční prostory pro uspořádáni firemních akcí a v neposlední řadě bazén s chrliči vody a brouzdalištěm doplněné whirlpoolem a saunou. Pro ty z Vás, kteří rádi hrají tenis, volejbal či nohejbal, máme k dispozici prostornou krytou halu, kde si můžete zasportovat za jakéhokoliv počasí. Hotel byl navržen zkušeným architektonickým studiem ADR, které za něj získalo titul Stavba roku.

Navštivte nás v srdci Janských Lázní, náš profesionální tým se na vás již těší.

Omnia Hotel Relax & Wellness - Wellness

Pokoje

Vybírejte z našich 43 komfortních pokojů uprostřed krkonošské přírody:

  • Pokoje Duplex Suite s balkonem a Junior Suite s terasou si zamilujete kvůli jejich prostornosti.
  • Pro rodiny s dětmi doporučujeme Superior rodinný Suite.
  • Pro milovníky neotřelých řešení nabízíme Superior dvoulůžkový pokoj s designovou prosklenou koupelnou
  • Nabízíme i prémiové apartmá Superior Suite s terasou a vířivou vanou.

V každém pokoji najdete základní vybavení: LCD TV, internet, minibar, trezor, telefon, koupelna s WC, fén a prostorná šatní skříň. Pro děti je samozřejmě možné zapůjčit zdarma postýlku.

Restaurace

Objevujte tradiční krkonošskou kuchyni v podání našeho šéfkuchaře, který z čerstvých surovin kouzlí lahodná jídla.

Naše menu reaguje na roční období, proto si můžete být jisti, že se vám na talíř dostanou nejčerstvější a nejkvalitnější suroviny. Ale nebojte, i v létě si budete moci dát specialitu naší kuchyně, jakou je například opečený siven s pyré z černého kořene, specialitou v podobě spáleného pórku a nakládanou mrkví, vše pod taktovkou našeho šéfkuchaře.

Hrdlo pak můžete svlažit čepovanou Kofolou, pivem z místního pivovaru Trautenberk nebo tradičním Pilsner Urquell. 

Omnia Hotel Relax & Wellness - Wellness
Konference Janské Lázně

Konference

Hledáte moderní a osobité prostory pro uspořádání firemních akcí, konferencí, školeních či teambuildingů? Chcete, aby Vás obklopovala krásná horská příroda a současně jste měli k dispozici účelně promyšlené konferenční prostory, kvalitní technické zázemí, skvělý servis a individuální přístup pro každého z Vás? 

Pokud je Vaše odpověď kladná, pak jsou naše konferenční prostory, které pojmou od 10 do 300 osob přesně tím, co hledáte. Uspořádání plně závisí na Vašich požadavcích

Wellness

Omnia hotel je pro vás oázou klidu a relaxace.

Objevte naše wellness s bazénem s chrliči vody, dětským brouzdalištěm a vířivkou. Zaplavejte si, nebo vyzkoušejte masážní trysky, které Vám krásně uvolní svaly a připraví na další cyklovýlet, lyžování, túru nebo procházku. 

Uvolněte tělo a zrelaxujte po aktivním dni v příjemné atmosféře našich saun, která je ideálním místem pro regeneraci a odpočinek.

Omnia Hotel Relax & Wellness - Wellness
Sportovní hala Janské Lázně

Aktivity

Zahrajte si u nás tenis! Nebo i jiné sporty, které máte rádi, například volejbal, nohejbal.

V kryté prostorné hale si můžete zasportovat za každého počasí. Rádi Vám zapůjčíme tenisové rakety i míčky či balón na míčové hry. 

Cena pronájmu celé haly v čase 8:00–22:00 včetně vybavení je pro naše hosty 600 Kč za 60 minut.

Rezervace:

+420 499 859 780
hotel@omniahotel.cz

Omnia Hotel Relax & Wellness - logo