logo
waveswaveswaves
waveswaveswaves
waveswaves

Konference

Hledáte moderní a osobité prostory pro uspořádání firemní akce, konference, školení či teambuildingu? Chcete, aby vás obklopovala krásná horská příroda a současně jste měli k dispozici účelně promyšlené konferenční prostory, kvalitní technické zázemí, skvělý servis a individuální přístup pro každého z vás?


Pokud je vaše odpověď kladná, pak jsou naše konferenční prostory, které pojmou od 10 do 300 osob přesně tím, co hledáte. Uspořádání plně závisí na vašich požadavcích.  

waveswaveswaves
waveswaveswaves
waveswaves

Díky své jedinečné poloze je hotel tím pravým místem pro vaše volnočasové i firemní akce a konference. Každé roční období nabízí širokou škálu vyžití. Sport, turistika, lyžování přímo u hotelu, Krkonošský národní park či horská lázeňská promenáda. Široká škála doprovodných aktivit, které vám umíme zajistit, je samozřejmostí.


Co je ovšem nadstandard, je naše lokalita, která vám učaruje. V případě pěkného počasí můžete využít hotelovou terasu.

waveswaveswaves
waveswaveswaves
waveswaves

Nechte se inspirovat například venkovními aktivitami: 


Sněžka tour ● Černá hora tour ● Pivovar tour  ● Za východem či západem slunce na Sněžce ● Horská / vysokohorská turistika s průvodcem ● Krkonošemi na elektrokole / koloběžkách ● Stezka korunami stromů ● Túry na skialpech či sněžnicích ● Bobová dráha ● Lanový park / lezecká stěna ● Orientační hra & geocaching ● Paintball / bumper balls / minigolf ● Nordic walking ...

waveswaveswaves
waveswaveswaves
waveswaves

Případně můžete využit i aktivity přímo v hotelu: pronájem celého wellness, masáže, ochutnávky vín se sommelirem / rumů / whisky / doutníků / piva, barmanské show, DJ, karikaturisty, kulečníku, biliáru, mobilního casina, firemního bubnování, live cookingu, multifunkční hala, kde si můžete zahrát tenis, badminton, volejbal, nohejbal. Záleží jen na Vašem výběru ...

waveswaveswaves
waveswaveswaves
waveswaves

Chcete u nás zorganizovat nezapomenutelný teambuilding


Kontaktujte nás a společně domluvíme všechny detaily přímo vám na míru


734 319 784

fom@omniahotel.cz

waveswaveswaves
waveswaveswaves
waveswaves

V případě zájmu o uspořádání firemní akce si na níže uvedeném odkazu můžete stáhnout prospekt s podrobnějšími informacemi.


Prospekt - KONFERENCE