Omnia Hotel Relax & Wellness - Wellness

Wellness

Wellness Janské Lázně

Objevte naše wellness s bazénem, chrliči vody, dětským brouzdalištěm a vířivkou. Zaplavejte si, nebo vyzkoušejte masážní trysky, které Vám krásně uvolní svaly.

Rodiny s dětmi si užijí vodních radovánek i sportovně založení si u nás přijdou na své. Vyhřívaný bazén propojuje příjemné se zdravotně prospěšným. Třešničkou na dortu je výhled ze zahradní terasy z tropického dřeva do horského lesa.

Wellness je otevřeno každý den od 8 do 21 hod.

Masáže

Oddejte se konejšivé péči profesionálních terapeutů a odměňte se opravdu něčím výjmečným. Užít si můžete masáže relaxační pro celkové uvolnění svalstva a speciální Rituály Pure Fiji a péči o pleť. Ke všem procedurám je používána pouze vysoce kvalitní, šetrná a čistě přírodní kosmetika značky Pure Fiji.

  • Relaxační masáž celého těla, 1 790 Kč (90 min.)
  • Relaxační masáž zad, šíje rukou, nebo nohou, 1 290 Kč (60 min.)
  • Relaxační masáž zad, šíje rukou, nebo nohou, 690 Kč (30 min.)
  • Lávové kameny — záda a šíje, 790 Kč (30 min.)
  • Lávové kameny — záda, šíje, ruce nebo nohy, 1 390 Kč (60 min.)
  • Lávové kameny — celé tělo, 1 890 Kč (90 min.)

Pure Fiji rituály

Cukrový vánek z ráje — Pure Fiji, 1 350 Kč (90 min.)
Hloubkově vyživující rituál, který navrací pokožce hydrataci, elasticitu a tím i mladistvý vzhled. Cukrová třtina zbaví odumřelých kožních buněk, vyživí a zanechá ji zdravě rozzářenou.

Kokosová vlna — Pure Fiji, 1 750 Kč (90 min.)
Celotělová masáž teplými kokosovými měšci s přírodním liftingovým efektem. Napomáhá k regeneraci pokožky, hloubkově hydratuje a vyživuje pokožku. Jemně nasládlá vůně kokosu působí anti-stresově.

Rituál Matamanoa — Pure Fiji, 1 750 Kč (90 min.)
Fidžijská uvolňující masáž horkými a studenými mušlemi, propojuje princip střídavého prohřívání a ochlazování svalstva s uvolňující masáží.

Relaxační anti-aging tělový zábal — Pure Fiji, 1 900 Kč (90 min.)
Tenhle relaxační tělový zábal hýčká pokožku celého těla a jemně nasládla vůně Guavy uvolní veškeré vnitřní napětí a stres. Tropická Guava rozzáří pokožku, působí proti předčasnému stárnutí kůže a redukují pigmentové skvrny.

Milovníci saunování si mohou dopřát …

Finská sauna, charakteristická svou vysokou teplotou a suchým vzduchem, nabízí intenzivní prohřátí těla a hlubokou relaxaci, která je ideální pro uvolnění svalů a podporu celkového zdraví.

Infrasauna je ideální pro relaxaci po aktivním dni venku. Měkké infračervené záření prohřívá tělo, uvolňuje svaly, zlepšuje krevní oběh, posíluje imunitní systém, podporuje detoxikaci , zatímco je šetrné k dýchacím cestám. Je vhodná pro 1-2 osoby, nabízí tři keramická topidla pro rychlé prohřátí. Doporučená doba saunování je 40 minut. Za tuto dobu je tělo postupně prohříváno. 

Pravidla používání

  • Naše wellness centrum je přístupné pro hotelové hosty po celou sezonu a pro veřejnost pouze dle předchozí dohody.
  • Hoteloví hosté: masáže si prosím rezervujte předem. Rezervace jsou závazné a jsou automaticky účtovány na hotelový účet hosta.
  • Veřejnost: masáže jsou možné pouze dle předchozí objednání.

Kontakt

Telefon: +420 499 859 780
Napište nám: hotel@omniahotel.cz