logo
waveswaveswaves
waveswaveswaves
waveswaves

Vítejte v Omnia hotelu Wellness & Relax, vítejte v Krkonoších!

Náš stylový hotel je tím pravým místem pro vaši aktivní dovolenou i odpočinek. Po dni plném sportu nebo lehké turistiky na vás čeká wellness a horský klid. Omnia hotel je totiž obklopený lesem a nabízí tak krásné výhledy do horské zeleně.


Ať už se vydáte na túru po hřebenech nebo na rodinnou procházku, Krkonošský národní park vás přivítá s vřelou náručí. Vášniví turisté a cyklisté všech kategorií ocení dolní stanici kabinkové lanovky na Černou horu, která se nachází v přímé blízkosti hotelu. V zimě se lokalita mění na vyhledávané lyžařské středisko se sjezdovkami.

waveswaveswaves
waveswaveswaves
waveswaves

Hotel nabízí 43 prostorných pokojů

...restauraci s tradiční krkonošskou kuchyní, konferenční prostory pro uspořádáni firemních akcí a v neposlední řadě bazén s chrliči vody a brouzdalištěm doplněné whirlpoolem a saunou. Pro ty z Vás, kteří rádi hrají tenis, volejbal či nohejbal, máme k dispozici prostornou krytou halu, kde si můžete zasportovat za jakéhokoliv počasí. Hotel byl navržen zkušeným architektonickým studiem ADR, které za něj získalo titul Stavba roku.


Navštivte nás v srdci Janských Lázní, náš profesionální tým se na vás již těší.